Öğrenci Koçluğu

Sınavlara Hazırlık

Sınava hazırlık dönemi aynı zamanda psikolojik baskının yoğun olduğu zamanlardır. Bu baskı kaygı ve korkuyu arttırır, çalışmayı zorlaştırır, fiziksel sıkıntılara sebep olabilir.

Odaklanma ve Motivasyon

sınav dönemlerinde odaklanma ve motivasyon sorunları çok gözlemlenir. Uykusuzluk veya çok uyumak, baş ağrısı buna eşlik edebilir. Odaklanma ve motivasyon için yapılacak çalışmalar bir bütündür.

Kaygı ve korku ile baş etmek

Kaygı ve korku, stres ile birlikte yol alır ve kişiye blokajlar oluşturur. Kişi sürekli bir endişe taşır. Bunun düzenlenmesi ve yönetilmesi için kişiye özel bir program uygulanır.

Anne – Baba Okulu

Anne babalar çocuklarının belli dönemlerinde zorluklar yaşayabilir. Her yaşın kendine özel sorunları vardır. Tuvalet alışkanlığı, okula başlama süreci, çocukluk dönemi ve ergenlik dönemi gibi birçok konuda ebeveynler zorlanabilir. Bu hizmet, aile içi ilişkileri ve ebeveyni güçlendir sürecidir.

Evlilik Okulu

Evlilik sürecinde yaşanan sorunların çözümü, cinsel sorunlar ve eşler arası cinsel uyum, akraba ve kayınvalide sorunları, kıskançlık, evlilik ilişkilerinin çocuklara yansıması gibi birçok konuyu kapsayan bir danışmanlık hizmetidir.